Příjemné prostředí a typicky české speciality

Restaurace hotelu Lippert

Restauraci Lippert nalezne každý návštěvník v samém centru Prahy, v útulném romantickém zákoutí na Staroměstském náměstí v Praze 1. Naproti baroknímu kostelu svatého Miluláše.

V přízemí útulné restaurace si najde každý návštěvník vždy svůj koutek pro sebe a své přátele. Své obchodní přátele můžete pozvat na rychlý pracovní oběd, svého partnera na kávu nebo sklenku dobrého vína.

V jídelním lístku najdete mezinárodní speciality od salátů, těstovin, steaků a místních specialit tradiční české kuchyně. Nechybí ani vína tuzemské a italské produkce, míchané nápoje a v neposlední řadě tradiční točené české pivo. Nápoje si můžete vybrat v našem nápojovém lístku.

Druhá část restaurace je situována v původních gotických suterenních prostorách. Jsou zde zachovány originální základy stavby z 2. poloviny 14. století.Kulinářský zážitek si můžete dopřát i v tomto romantickém prostředí.

Letní zahrádka na Staroměstském náměstí

Využijte skvělé nabídky našich dezertů ke klidnému posezení s výhledem na Týnský Chrám a Staroměstské náměstí s radnicí. V paměti Vám zůstane jedinečný zážitek na panaroma nejhistoričtější části samého centra Prahy. V letních měsících si můžete dopřát i domácí zmrzlinu.

Letní zahrádka je pro vás otevřena od dubna do září.

Snídaně v restauraci Lippert

V naší restaurci podáváme i snídaně formou bufetu a to od 7:30 - 10:30.

obrázek obrázek obrázek


Pořádání akcí v restauraci Lippert

V případě konání jakékoliv akce pro Vás můžeme zajistit dekorace, květinovou výzdobu, technické zabezpečení, hudbu, barmanskou show ve volném stylu, tanec apod. V případě Vašeho zájmu o uspořádání jakékoliv akce nás kontaktujte nebo se obraťe na kohokoliv z obsluhy.

Otevírací doba: 10.00 - 22.00 hodin

Rezervace online

Příjezd:
Počet nocí    Počet osob
Access code :

Menu

Jídelní lístek

Vinný lístek

Předpověď počasí